Ātrā meklēšana!

Kādus datus var apmainīt ar savu interneta veikalu?Atjaunināts 08. maijs 2020

“Standard Books” vai “Standard ERP” programmatūras paketes ļauj no savas datubāzes eksportēt gandrīz visus reģistrus un tabulas (piemēram, lai izveidotu saskarni ar interneta veikalu). Tas pats attiecas uz datu importēšanu. Standarta formātā pēc noklusējuma faili satur visus datu laukus, kuri programmā ir redzami arī lietotājam.
Datu izvēle ir atkarīga no eksporta vai importa tehniskā risinājuma.

A) API pieprasījumi:
Izmantojot API risinājumu, no datubāzes ir iespējams saņemt vai nosūtīt informāciju XML formātā. Pieprasījumus ir iespējams veikt no lielākās daļas datubāzes reģistru. Vairāk par API lietošanu lasi ŠEIT
Īpašo risinājumu un specifisko projektu gadījumā sazinies ar mums info@excellent.lv

B) Manuāli eksportējams fails TXT formātā: 
“Standard Books” un “Standard ERP” standarta versijā manuāli ir iespējams eksportēt reģistrus un iestatījumus, kuri ir redzami Integrācijas modulī – Funkcijas – Eksports. Šis variants ir piemērots izmantošanai tikai vienu reizi, pirmo reizi ierīkojot datubāzi.

C) Automātiski eksportējams TXT fails:
“Standard Books” standarta versijā automātiski eksportējamo reģistru saraksts ir mazāks. Izvēle ir redzama Tehnikas modulī – Iestatījumi – “Automātiskais eksports”.
Izmantojot “Standard ERP” paketi un “Standard Books” speciālo risinājumu, tiek izveidots automātiskais eksports atbilstoši klienta vēlmēm.

D) Attiecībā uz datubāzē importējamajiem datiem tikpat kā nekādu ierobežojumu nepastāv, taču pirms risinājuma izveides iesakām konsultēties ar mūsu konsultantiem.

(interneta veikals, saskarne)

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus