Ātrā meklēšana!

Kā veikt datu apmaiņu ar savu interneta veikalu?Atjaunināts 16. decembr 2022

Standard Books un Standard ERP programmatūras ļauj no savas datubāzes eksportēt gandrīz visus reģistrus un tabulas (piemēram, lai izveidotu saskarni ar interneta veikalu). Tas pats attiecas uz datu importēšanu. Pēc noklusējuma standarta formātā faili satur visus datu laukus, kuri programmā ir redzami arī lietotājam.
Datu izvēle ir atkarīga no eksporta vai importa tehniskā risinājuma.

A) API pieprasījumi:
Izmantojot API risinājumu, no datubāzes ir iespējams saņemt vai nosūtīt informāciju XML formātā. Pieprasījumus ir iespējams veikt no lielākās daļas datubāzes reģistru. Vairāk par API lietošanu lasi ŠEIT.
Īpašo risinājumu un specifisko projektu gadījumā sazinieties ar mums: atbalsts@excellent.lv

B) Manuāli eksportējams fails TXT formātā:
No Standard Books un Standard ERP manuāli ir iespējams eksportēt reģistrus un iestatījumus, kuri ir redzami Integrācijas modulī > Rutīnas > Eksports. Šis variants ir piemērots izmantošanai tikai vienu reizi, pirmo reizi ierīkojot datubāzi.

C) Automātiski eksportējams TXT fails:
Standard Books automātiski eksportējamo reģistru saraksts ir mazāks.
Izmantojot Standard ERP un Standard Books speciālo risinājumu, tiek izveidots automātiskais eksports atbilstoši klienta vēlmēm.

D) Attiecībā uz datubāzē importējamajiem datiem tikpat kā nekādu ierobežojumu nepastāv, taču pirms risinājuma izveides iesakām konsultēties ar mūsu konsultantiem.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus