Ātrā meklēšana!

Kas ir Dokumentu vadība?Atjaunināts 31. jūlija 2023

Sākot ar versiju 8.5 2022-04-16-0339 ir pieejama Dokumentu vadības funkcionalitāte, kas dod iespēju lietotājam vienlaicīgi turēt atvērtus Standard Books sistēmas ierakstus (piemēram, ienākošie e-rēķini, realizācijas rēķini, avansa norēķini) un oriģinālā rēķina/čeka elektronisko versiju (piem. PDF, JPG, PNG formātos).

Kā uzzināt versijas numuru?

Skatieties video vai lasiet aprakstu zemāk.


Sistēmas iestatīšana

Sistēma > Iestatījumi > Dokumentu vadības pieejamība:

  • Izvēlieties lietotāju (izmantojot ‘Ievietot speciāli’ funkciju, jāizvēlas lietotājs no saraksta. Vārds ierakstīsies automātiski pēc lietotāja pievienošanas). NB! Ja šo funkciju ir nepieciešams ieslēgt visiem lietotājiem, tad lauka lietotājs jāieliek *

  • Nodefinējiet reģistru, kur funkcija strādās. Izmantojot ‘Ievietot speciāli’ funkciju, jāizvēlas reģistru no saraksta.

Funkcionalitātes izmantošana

Piemēram, Piegādātāju moduļa ienākošajos rēķinos.

Piegādātāji > Reģistri > Ienākošie rēķini

  • Veidot jaunu rēķinu

 

  • Ar jauna Ienākošā rēķina ierakstu uzreiz parādās Dokumentu Vadības logs, kurā iespējams augšuplādēt pielikumus (piemēram, rēķinu PDF formātā).

 

Augšuplādējot rēķina PDF pa tiešo Dokumentu vadības logā, tas ļauj vieglāk aizpildīt Ienākošā rēķina ierakstu. Pēc ieraksta saglabāšanas sistēmā automātiski saglabās pielikumu zem izveidota ieraksta Arhīvā (zem sasspraudes).

Aizverot Ienākošā rēķina ierakstu, Dokumentu vadības logs ar Ienākošā rēķina PDF pielikumu paliek atvērts.

  • To var manuāli aizvērt. Bet nākamreiz, kad vēlēsieties to izmantot, būs nepieciešams to manuāli ieslēgt, nospiežot “Atvērt dokumenta logu” operāciju izvēlnē.

  • Ja to neaizvērsiet manuāli, tad veidojot jaunu ierakstu sistēmā, Dokumentu vadības logs pats atjaunosies jaunu dokumentu augšuplādēšanai. Tas vienmēr paliks atvērts.

Ērtībai var uzreiz izvietot un saglabāt Sistēmas ieraksta logu un Dokumentu vadības logu datora ekrānā jums ērtākā pozīcijā. Tad katru nākamo reizi atverot ieraksta vai dokumenta logu, tie būs korekti un ērti izvietoti jūsu ekrānā. Par Pārskata loga izskata un izkārtojuma maiņu lasiet šeit.

Atverot kādu no jau eksistējošiem ierakstiem sistēmā, kuriem ir pielikumi, tie automātiski atspoguļosies arī Dokumentu vadības logā.

Tas pats princips darbojas arī pārējiem reģistriem.

Lasiet vēl:

Kā iestatīt HTTPS ar pašparakstītu sertifikātu

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus