Ātrā meklēšana!

Kas ir strukturētais artikuls?Atjaunināts 08. maijs 2020

Struktūrētais artikuls ir tāda veida izstrādājums, kuru tavs uzņēmums saliek kopā no šim nolūkam iegādātām detaļām/ komponentēm. Ir iespējams izmantot divu veidu komplektētos produktus:

A) tos, kuri tiek salikti izsūtīšanas brīdī;

B) tos, kuri tiek komplektēti agrāk un kas līdz izsūtīšanai tiek glabāti noliktavā.

Ja netiek izmantots Ražošanas/Komplektēšanas modulis, tad ir iespējams izmantot tikai pirmā veida komplektētos produktus. Citiem vārdiem sakot, ja produkts tiek komplektēts izsūtīšanas brīdī, tad ir jāreģistrē Strukturētais artikuls. Programmā netiek veikta šādu produktu noliktavas stāvokļa uzraudzība. Kā piemēru var minēt stereosistēmu, kas netiek glabāta noliktavā komplektētā veidā. Noliktavā tiek glabāti tās komponenti (piemēram, pastiprinātājs, CD atskaņotājs). Kad stereosistēma tiek izsūtīta, tad atbilstoši tiek samazināts tās komponentu noliktavas stāvoklis.

Ja produkts tiek komplektēts iepriekš un tas tiek glabāts noliktavā, tad to ir jāreģistrē kā Noliktavas artikulu. Kā piemēru var minēt CD atskaņotāju. Kad CD atskaņotājs tiek salikts kopā Ražošanas moduļa Ražojumi reģistrā, tad tā komponentu noliktavas stāvoklis tiek automātiski samazināts, bet CD atskaņotāju noliktavas stāvoklis tiek palielināts. Abos gadījumos ar komplektējamo artikulu ir saistīta Recepte, ar kuru tiek noteikts izmantojamo komponentu daudzums. Recepte ir redzama artikula kartiņas laukā “Specifikācija”.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus