Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 28. novembris 2022

No Klienta pasūtījuma nevar izveidot Preču nosūtīšanu. Kāds varētu būt iemesls?

No Klienta pasūtījuma var izveidot Preču nosūtīšanu, pasūtījuma “Veidot” izvēlnē izvēloties “Nosūtīšanu”. Ja nosūtīšanas dokuments uz ekrāna neparādās, tad ir jāpārbauda šādi iestatījumi:

1. Pārbaudiet, vai pasūtījumā nav atzīmes “Slēgts”. No slēgta Pasūtījuma Nosūtīšanu nav iespējams veikt.

2. Visi Pasūtījumā iekļautie Artikuli ir jau nosūtīti. Pasūtījumu ir iespējams izpildīt pa daļām, t.i., vienam pasūtījumam ir iespējams sastādīt vairākas Nosūtīšanas. Ja pasūtījums jau ir nosūtīts 100% apmērā, tad programma nevienu Nosūtīšanu vairs nesastāda.

3. Klients ir pārsniedzis savu kredīta limitu (un iestatījumos ir norādīts, ka šādiem klientiem preces nevar izsūtīt). Šādā gadījumā uz ekrāna parādās arī atbilstošs paziņojums. Pārbaudiet Realizācijas modulī > Iestatījumu Kredīta limits.

4. Pie Klienta ir atzīme “Darījumi apturēti”. Pārbaudiet, vai Kontaktu kartītē sadaļā “Nosacījumi” ir veikta atzīme “Darījumi apturēti”. Šī atzīme tiek izmantota, ja kāds no klienta rēķiniem ir apstrīdēts.

5. Lietotājs pieder Lietotāju grupai, kurai nav atļauts izveidot Nosūtīšanu no Klientu pasūtījumiem. Pārbaudiet modulī Sistēma > Personu grupu iestatījumus, kuros var būt rinda “Nosūtīšana no klienta pasūtījuma” un/vai “Neatļaut nosūtīšanu no neapstiprināta klienta pasūtījuma”.

6. Iestatījumā “Numuru sērijas – nosūtītās preces” nav attiecīgā perioda numuru sērijas. Pārbaudiet iestatījumus Loģistikas modulī.

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. maijs 2024

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. maijs 2024

Vienkārša, droša un ērta datu… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. aprīlis 2024

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu… Lasīt tālāk