Sākam sadarbību ar LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti

Lai sniegtu studentiem arvien plašākas zināšanas par informācijas tehnoloģiju sniegtajām iespējām efektīvai biznesa pārvaldībai, “Excellent Latvia” ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti (BVEF).

Ikdienā redzam, ka uzņēmējiem jautājumi par efektīvu biznesa pārvaldību un e-risinājumiem arvien ir aktuāli, tostarp jauniem uzņēmējiem, kas sāk savu biznesu. Sadarbība ar LU BVEF ietvers gan ekspertu vieslekcijas un iesaisti studiju programmu satura pilnveidē, gan sadarbību mūžizglītības un prasmju pilnveides jomā, kā arī iespēju sniegt prakses vietas studentiem.

“Ņemot vērā, ka mūsu fakultātē gan bakalaura, gan maģistra līmenī tiek realizētas darba devēju augsti novērtētas grāmatvedības un audita studiju programmas, sadarbība ar “Excellent Latvia” ir iespēja mūsu studentiem piedāvāt aktuālākās zināšanas un prasmes par biznesa procesu digitalizāciju un efektīvu pārvaldību, kas ir pamatā ikviena uzņēmuma produktivitātes un konkurētspējas nodrošināšanai,” uzsver LU BVEF dekāns prof. Gundars Bērziņš.

“Mēs vēlamies veicināt biznesa procesu digitalizāciju un automatizāciju, lai paaugstinātu Latvijas uzņēmumu konkurētspēju globālajā un arī vietējā tirgū. Tādēļ sadarbība ar Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti ir būtisks solis, lai mūsu topošie un esošie uzņēmēji gūtu arvien jaunas zināšanas par informācijas tehnoloģiju sniegtajām iespējām efektīvai biznesa pārvaldībai,” saka “Excellent Latvia” vadītāja un valdes locekle Barba Zeme.

Viņa piebilst, ka “Eiropas Komisijas publicētais Digitālās ekonomikas un sabiedrības jeb DESI indekss rāda, ka Latvija tieši uzņēmējdarbības digitalizācijas jomā ir zem vidējā rādītāja Eiropas Savienībā un atpaliek arī no kaimiņiem – Igaunijas un Lietuvas. Tas nozīmē, ka šajā jomā uzņēmumiem ir vēl liels potenciāls, ko var izmantot konkurētspējas paaugstināšanai”.

“Excellent Latvia” ikdienā aktīvi piedalās dažādos uzņēmēju semināros, informējot par to, kādus uzņēmējdarbības procesus ir iespējams digitalizēt, kā efektīvi pārvaldīt biznesu, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas, tostarp grāmatvedību, noliktavas, pasūtījumu apstrādi, e-komerciju, ražošanu, personālvadību u.c.

Uzņēmums “Excellent Latvia” nodrošina Latvijā daudzfunkcionālākās mākoņrisinājumā balstītās biznesa vadības sistēmas “Standard Books” un “Standard ERP”, piedāvājot gandrīz 30 moduļus uzņēmumu ikdienas darbam, procesu digitalizācijai un automatizācijai. Tostarp tādas uzņēmējdarbībai svarīgas funkcijas, kā grāmatvedība, noliktavas pārvaldība, e-komercija, pasūtījumu apstrāde, personāla pārvaldība, pārdošanas vadība, kases, loģistikas un ražošanas pārvaldība, klientu vadība, resursu plānošana, datu analītika un daudz citu moduļu. Biznesa programmatūru “Standard Books” izmanto vairāk nekā 30 000 uzņēmumu Baltijā. Savukārt programmatūru “Standard ERP” – vairāk nekā 500 000 uzņēmumu visā pasaulē.

Pieprasīt piedāvājumu!

Barba Zeme - valdes locekle
Barba Zeme
valdes locekle

Atstāj šeit savu e-pasta adresi, un mūsu konsultants ar tevi sazināsies:

Paldies!

Tavi dati ir nosūtīti.

Kļūda!

Dati nav nosūtīti.

Pievienoties jaunumu saņemšanai

Pievienojies jaunumu saņemšanai un saņem informāciju par Excellent jaunumiem mūsu produktos!