Ātrā meklēšana!

Globālais lietotājs – iestatīšanaAtjaunināts 05. septembris 2022

Globālā lietotāja funkcija atvieglo lietotājam ieiešanu programmā, un tā ir nepieciešama gadījumā, ja datubāzē ir vairākas kompānijas. Ja Globālais lietotājs nav izveidots, tad katrai kompānijai ir jāizveido atsevišķs lietotājvārds. Globālā lietotāja izveidošanu dod iespēju piekļūt visām kompānijām ar vienu lietotājvārdu un paroli.
Globālā lietotāja iestatījumi attiecas uz visu datubāzi, tāpēc, lai izveidotu un lietotu Globālo lietotāju, pietiek ar to, ja nepieciešamie iestatījumi tiek veikti attiecībā uz vienu uzņēmumu. Lai aktivizētu Globālā lietotāja iestatījumus:

1. Pārliecinies, ka vismaz vienā uzņēmumā ir izveidota personas kartiņa lietotājam, kuram vēlies izveidot Globālo lietotāju (modulis Sistēma -> Personas).

2. Modulis Sistēma -> Iestatījumi -> Papildu funkcijas. Atzīmē ar ķeksīti “Izmantot Globālos lietotājus”. Saglabā.

3. Modulis Tehniskie parametri -> reģistrs Globālie lietotāji.

4. “Veidot” izvēlne > Jauns globālais lietotājs.

5. Paraksts – ievadi lietotājvārdu (to pašu, kurš ir izveidots reģistrā “Personas”).

Personu grupa – norādi (ar Ctrl+Enter), kādas tiesības vēlies piešķirt visos uzņēmumos (piemēram, ADMIN). Šai lietotāju grupai ir jābūt izveidotai un iestatītai katrā uzņēmumā (modulis Sistēmu – Iestatījumi – Personu grupas).

6. Norādi uzņēmumus, kuriem var piekļūt ar norādīto Globālā lietotāja lietotājvārdu.
Izvēlnē ”Veidot” ir iespējams izvēlēties: “Pievienot visas kompānijas” – rindām tiek pievienoti visas kompānijas. Katra uzņēmuma rindas galā var atsevišķi norādīt personu grupas tiesības konkrētajā kompānijā.

Pievienot kompānijas, kur lietotājs eksistē” – Globālajam lietotājam tiek nodrošināta piekļuve tikai tām kompānijām, kuros pastāv dotā lietotāja personas karte. NB! Ja vēlāk datubāzei tiek pievienotas jaunas kompānijas, tad tiem var piekļūt tikai tad, kad jaunās kompānijas rinda ir pievienota arī Globālā lietotāja ierakstam.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus