Ātrā meklēšana!

Globālais lietotājs – iestatīšanaAtjaunināts 02. janvāra 2023

Globālā lietotāja funkcija atvieglo lietotājam ieiešanu programmā, un tā ir nepieciešama gadījumā, ja datubāzē ir vairākas kompānijas. Ja Globālais lietotājs nav izveidots, tad katrai kompānijai ir jāizveido atsevišķs lietotājvārds. Globālā lietotāja izveidošanu dod iespēju piekļūt visām kompānijām ar vienu lietotājvārdu un paroli.
Globālā lietotāja iestatījumi attiecas uz visu datubāzi, tāpēc, lai izveidotu un lietotu Globālo lietotāju, pietiek ar to, ja nepieciešamie iestatījumi tiek veikti attiecībā uz vienu uzņēmumu. Lai aktivizētu Globālā lietotāja iestatījumus:

1. Pārliecinieties, ka vismaz vienā uzņēmumā ir izveidota personas kartiņa lietotājam, kuram vēlaties izveidot Globālo lietotāju (modulis Sistēma > Personas).

2. Modulis Sistēma > Iestatījumi > Papildu funkcijas. Atzīmējite ar ķeksīti “Izmantot Globālos lietotājus”. Saglabājiet.

3. Modulis Tehniskie parametri > Reģistrs > Globālie lietotāji > Veidot – Jauns globālais lietotājs.

 

Paraksts – ievadiet lietotājvārdu (to pašu, kurš ir izveidots reģistrā Personas).

Personu grupa – norādiiet (ar Ctrl+Enter), kādas tiesības vēlaties piešķirt visos uzņēmumos (piemēram, ADMIN). Šai lietotāju grupai ir jābūt izveidotai un iestatītai katrā uzņēmumā (modulis Sistēma > Iestatījumi > Personu grupas).

Sadaļā “Kompānijas” norādiet uzņēmumus, kuriem var piekļūt ar norādīto Globālā lietotāja lietotājvārdu. To var izdarīt:

  • manuāli katrā rindā pievienojot kompānijas no saraksta VAI
  • izvēlnē ”Veidot” ir iespējams izvēlēties “Pievienot visas kompānijas” – rindām tiek pievienoti visas kompānijas. Katra uzņēmuma rindas galā var atsevišķi norādīt personu grupas tiesības konkrētajā kompānijā VAI
  • “Veidot – Pievienot kompānijas, kur lietotājs eksistē” – Globālajam lietotājam tiek nodrošināta piekļuve tikai tām kompānijām, kuros pastāv dotā lietotāja personas karte.

NB! Ja vēlāk datubāzei tiek pievienotas jaunas kompānijas, tad tām var piekļūt tikai tad, kad jaunās kompānijas rinda ir pievienota arī Globālā lietotāja ierakstam.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus