Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 25. septembris 2023

Iztrūkstošo preču pārskats

Sākot no versijas 8.5-2023-06-12-0737 Standard Books un Standard ERP programmā ir iespējams izmantot Iztrūkstošo preču pārskatu.

Artikula statusa atskaitē iespējams redzēt, cik preces ir rezervētas, pasūtītas, tiek ražotas utt. Ja ir vajadzīgs pārbaudīt, vai noliktavā rodas iztrūkums ņemot vērā visas vienlaicīgās darbības ar precēm, to var izdarīt aktivizējot Iztrūkstošo preču pārskatu.

Lai redzētu iztrūkstošo preču pārskatu, jāveic sekojošas darbības:

1. Ja vēlaties, lai izmaiņas būtu redzamas tikai konkrētam lietotājam, tad modulī Lokālie iestatījumi > Reģistri > Artikula statusa parametri > Veidot – Jauns artikula statusa parametrs > atzīmējiet Iztrūkst. preču pārskats

Lietotājs – izvēlieties lietotāja vārdu, kuram vēlaties pievienot iespēju redzēt iztrūkstošo preču pārskatu.

Aktivizējiet izvēlni Iztrūkstošo preču pārskats.

NB! Lai iestatītu artikula statusa atskaites automātisku parādīšanos līdz ko atverat Rēķinu vai Klienta pasūtījumu, modulī Lokālie uzstādījumi > Reģistri > Artikula statusa parametri > Veidot > Jauns artikulu statusa parametrs >i zvēlieties lietotāja vārdu > atzīmējiet Artikula statusa logs – Rādīt.

2. Ja vēlaties, lai izmaiņas ir redzamas visiem lietotājiem, tad ejiet uz moduli Realizācija > Iestatījumi > Artikula statusa parametri > atzīmējiet Iztrūkstošo preču pārskats

Artikula statusu var atvērt vairākos veidos:

  • Atveriet reģistra Artikuli pārskata logu (piemēram, Realizācija > Reģistri > Artikuli), iezīmējiet kāda konkrēta Artikula rindu (ar zilo krāsu), atveriet darbību izvēlni un izvēlieties “Artikula statuss”.

  • Atveriet jebkuru ierakstu, kas atspoguļo pasūtīto vai pārdoto Artikulu jebkuru posmu (pasūtījums, klienta pasūtījums, rēķins, utt.):

– Aktivizējiet Artikula numuru (vienu reizi uzklikšķinot uz to, lai tas iezīmētos zilā krasā) un ar taustiņu kombināciju CTRL+I (Cmd+I) atveriet ātro atskaiti “Artikula statuss”.

– Iezīmējiet rindu (ar zilo krāsu), nospiediet peles labo taustiņu un izvēlieties “Artikula statuss”.

 

Atskaitē Artikula statuss būs pievienota poga Iztrūkstošās preces.

NB! Ja atskaitē Artikula statuss vēlaties mainīt citu redzamo informāciju, tad izvēlieties citus parametrus solī 1 un 2.

4. Nospiežot pogu atvērsies Iztrūkstošo preču pārskats.

Šo pašu atskaiti var arī atvērt no Artikula kartītes ieraksta, piemēram, Realizācija > Reģistri > Artikuli  > Darbību izvēlne > Iztrūkstošo preču pārskats

Iztrūkuma aprēķina algoritms ir sekojošs (uz augstāk norādītā piemēra pamata):

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. maijs 2024

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. maijs 2024

Vienkārša, droša un ērta datu… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. aprīlis 2024

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu… Lasīt tālāk