Ātrā meklēšana!

Iztrūkstošo preču pārskatsAtjaunināts 25. septembra 2023

Sākot no versijas 8.5-2023-06-12-0737 Standard Books un Standard ERP programmā ir iespējams izmantot Iztrūkstošo preču pārskatu.

Artikula statusa atskaitē iespējams redzēt, cik preces ir rezervētas, pasūtītas, tiek ražotas utt. Ja ir vajadzīgs pārbaudīt, vai noliktavā rodas iztrūkums ņemot vērā visas vienlaicīgās darbības ar precēm, to var izdarīt aktivizējot Iztrūkstošo preču pārskatu.

Lai redzētu iztrūkstošo preču pārskatu, jāveic sekojošas darbības:

1. Ja vēlaties, lai izmaiņas būtu redzamas tikai konkrētam lietotājam, tad modulī Lokālie iestatījumi > Reģistri > Artikula statusa parametri > Veidot – Jauns artikula statusa parametrs > atzīmējiet Iztrūkst. preču pārskats

Lietotājs – izvēlieties lietotāja vārdu, kuram vēlaties pievienot iespēju redzēt iztrūkstošo preču pārskatu.

Aktivizējiet izvēlni Iztrūkstošo preču pārskats.

NB! Lai iestatītu artikula statusa atskaites automātisku parādīšanos līdz ko atverat Rēķinu vai Klienta pasūtījumu, modulī Lokālie uzstādījumi > Reģistri > Artikula statusa parametri > Veidot > Jauns artikulu statusa parametrs >i zvēlieties lietotāja vārdu > atzīmējiet Artikula statusa logs – Rādīt.

2. Ja vēlaties, lai izmaiņas ir redzamas visiem lietotājiem, tad ejiet uz moduli Realizācija > Iestatījumi > Artikula statusa parametri > atzīmējiet Iztrūkstošo preču pārskats

Artikula statusu var atvērt vairākos veidos:

  • Atveriet reģistra Artikuli pārskata logu (piemēram, Realizācija > Reģistri > Artikuli), iezīmējiet kāda konkrēta Artikula rindu (ar zilo krāsu), atveriet darbību izvēlni un izvēlieties “Artikula statuss”.

  • Atveriet jebkuru ierakstu, kas atspoguļo pasūtīto vai pārdoto Artikulu jebkuru posmu (pasūtījums, klienta pasūtījums, rēķins, utt.):

– Aktivizējiet Artikula numuru (vienu reizi uzklikšķinot uz to, lai tas iezīmētos zilā krasā) un ar taustiņu kombināciju CTRL+I (Cmd+I) atveriet ātro atskaiti “Artikula statuss”.

– Iezīmējiet rindu (ar zilo krāsu), nospiediet peles labo taustiņu un izvēlieties “Artikula statuss”.

 

Atskaitē Artikula statuss būs pievienota poga Iztrūkstošās preces.

NB! Ja atskaitē Artikula statuss vēlaties mainīt citu redzamo informāciju, tad izvēlieties citus parametrus solī 1 un 2.

4. Nospiežot pogu atvērsies Iztrūkstošo preču pārskats.

Šo pašu atskaiti var arī atvērt no Artikula kartītes ieraksta, piemēram, Realizācija > Reģistri > Artikuli  > Darbību izvēlne > Iztrūkstošo preču pārskats

Iztrūkuma aprēķina algoritms ir sekojošs (uz augstāk norādītā piemēra pamata):

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus