Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 04. jūnijs 2024

Jaunas papildu kompānijas pievienošana

Pirms uzsākat jaunas papildu kompānijas pievienošanu rūpīgi izlasiet soļus. Mēs ļoti iesakam šai darbībai lūgt palīdzību kādam no mūsu partneriem.

Ja jūs izmantojat mūsu mākoņpakalpojumu, t.i., datubāze un servera programma atrodas “Excellent” mākoņserverī, tad rīkojies atbilstoši sekojošiem norādījumiem.

Rūpīgi ievērojiet aprakstītos soļus, lai datubāze nebūtu jāatjauno no teksta kopijas. Datubāzes atjaunošana no teksta kopijas tiek veikta atbilstoši pakalpojumu cenrādim.

NB! Pirms uzsākat uzņēmuma pievienošanu, izejiet no programmas. Palaidiet programmu no jauna, ieejot kādā no esošajiem uzņēmumiem. Šajā brīdī uzņēmumu nedrīkst mainīt!

Tagad turpiniet ar sekojošiem soļiem.

Sagatavošanās:

Pirms uzsākat darbu pārliecinaties, ka jums ir iestatīti globālā lietotāja dati.

1. Paziņojiet saviem kolēģiem par darbības uzsākšanu. Šajā laikā viņi darbu nevarēs veikt.

2. Izveidojiet rezerves kopiju datiem programmā. Tas ir vajadzīgs gadījumam, ja kaut kas aizies ne kā plānots. Vienmēr būs iespēja atgriezties sākuma punktā ar rezerves kopiju.  Dodieties uz moduli Sistēma > Rutīnas > Eksports > Automātiskā teksta kopija > OK. Nogaidiet līdz ir izveidota teksta kopija (nekāda īpaša paziņojuma nebūs). Faila teksta kopija saglabāsies serverī,  un mēs varēsim palīdzēt to atgūt, jo serveris atrodas pie mums.

Nākamie soļi ir jāveic precīzā secībā:

3. Aizveriet visus logus, izņemot Navigācijas logu.

4. Dodieties uz Tehnisko parametru moduli > Reģistri > Programmas statuss > Zobrata izvēlnē izvēlieties Administratora klients.

Uz ekrāna parādās brīdinājums Jūs esat Administratora klienta režīmā. Strādājiet uzmanīgi, nospiediet OK.

Kā pievienot Tehnisko parametru moduli lasīt ŠEIT.

 

 

5. Navigācijas logā izvēlieties ikonu Kompānijas. Nelielajā logā, kas atvērsies, izvēlieties “Zobrata” darbību izvēlnē “Atvērt kompāniju iestatījumu”. Kompāniju iestatījumu tabulā ir redzams, kādas kompānijas ir izveidotas servera programmā.

     

6. Ievadiet nākamajā brīvajā rindā jaunu kompāniju, aizpildot Koda un Nosaukuma lauku.
“Kodam” ir jābūt unikālam, drīkst izmantot skaitļus no 1 līdz 199.
NB! “TCP/IP adreses” un “Ports” laukam ir jāpaliek tukšam, tāpat kā tas ir citās rindās. Ja redzat, ka “TCP/IP” vai “Ports” lauki ir jau aizpildīti, tad esi pieļāvuši kļūdu iepriekšējos soļos.
Kad jaunās(-o) kompānijas(-u) lauki ir aizpildīti, tad nospiediet “Saglabāt”.

NB! Iespējams, ka, saglabājot 6. punktu, savienojums ar darbstaciju var īslaicīgi tikt pārtraukts, jo servera programma uzsāk restartēšanos. Uz ekrāna var parādīties dažādi paziņojumi, taču tos visus var aizvērt. Klienta programmu drīkst pilnībā aizvērt. Ja tomēr programma turpina strādāt bez pārtraukumiem, turpiniet ar 7. punktu.

7. Dodieties uz Tehnisko parametru moduļa > Reģistri > Programmas statuss vēlreiz. “Zobrata” izvēlnē izvēlieties “Parasts klients”, tad nospiediet “Saglabāt”.

8. Restartējiet klienta programmu – izejiet no programmas pilnībā.

Pēc ieiešanas programmā no jauna, kompāniju iestatījumu tabulā ir jābūt redzamai jaunajai kompānijai. Ja redzat jauno kompāniju, tad turpiniet ar 9. punktu.

NB! Klienta programmā ir jāaizpilda arī “TCP/IP” un “Ports” kolonna gluži tāpat kā citu iepriekš ievadīto kompāniju gadījumā.

9. Ieejiet jaunajā kompānijā un varat sākt ievadīt pamata datus.

NB! Ja programmā ieiet neizdodas un programma prasa lietotājvārdu, tad jāaktivizē Globālā lietotāja funkciju.

Ja veidojat pilnīgi jaunu kompāniju, varat importēt programmā esošos sākotnējos iestatījumus. Mēs to saucam par Etalona datiem. Tas palīdzēs ātri uzstatīt sistēmu ar pamata (standarta) iestatījumiem, kurus mēs rekomendējām.

NB! Etalona datu importēšana sistēmā neatbrīvo no darba pielāgot sistēmu savam uzņēmuma vajadzībām, grāmatvedības politikai. Bet tas palīdzēs izdarīt to ātrāk, jo vietām būs aizpildīti paraugi.

Lūdzu sazinieties ar mums un mēs iedosim Etalona datu teksta (TXT) kopiju, kuru varēsi importēt sistēmā. Lai to izdarītu izvēlieties moduli Sistēma > Rutīnas > Imports > Manuāli izvēloties failu no datora “Etalons.txt” un importējot to. Pēc importēšanas programma var vēlreiz restartēties.

NB! Ja vēlaties jaunajā kompānijā importēt esošu teksta kopiju (esošas kompānijas backup) no citas programmas, tad sazinieties ar mūsu partneri vai konsultantu. Pirms teksta kopijas importēšanas ir jāpārbauda faila izmērs un vai tas ir “Kompānijas teksta kopija” fails.

Ja neesat pārliecināts par šo darbību veikšanu, izmantojiet mūsu konsultanta palīdzību. Nosūtiet atbilstošu pieprasījumu uz e-pastu info@excellent.lv

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Kā Standard Books palīdz pārdošanas darbam un klientu pārvaldībai?

23. jūlijs 2024

Pārdošanas darbu veikšana ir daudz… Lasīt tālāk

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. jūnijs 2024

Viens no galvenajiem finanšu direktora… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. jūnijs 2024

Bija saulaina diena, kad devos… Lasīt tālāk