Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 18. janvāris 2023

Kā automātiski atjaunot Sēriju numurus, Finanšu gadu un Atskaišu periodus jaunā gada sākumā?

Sākot ar versiju 8.5 2022-04-16-0339 ir pieejama Sistēmas apkalpošana, kura ļauj automātiski atjaunot vairākus iestatījumus vienai vai vairākām viena klienta kompānijām.

Apkalpošana darbojas (to var palaist) no jebkuras klienta kompānijas.

Sistēma > Rutīnas > Apkalpošana > Atjaunot iestatījumus kompānijās

Apkalpošana ļauj automātiski atjaunot jebkurā no norādītajām kompānijām (Visās, Noteiktās vai Izņemot/ Saraksts vienu vai vairākas, atdalot tās ar komatu):

  • Sēriju numurus
  • Atskaišu periodus
  • Finanšu gadu

NB! Galvenais nosacījums ir jebkurā no augstāk minētiem iestatījumiem jābūt savadītai vismaz vienai rindai. Uz tā parauga sistēma veidos jaunas rindas.

NB! Sistēma atkārtoti neveidos ierakstus par jau izveidotiem gadiem. Piemēram, ja sēriju numuru iestatījumā eksistē rindas 2022 gadam, palaižot apkalpošanu Atjaunot sēriju numuri Gads 2022, sistēma neveidos rindas dubultā.

NB! Sistēma neveidos jaunus ierakstus, ja kārtas secība būs izjaukta. Piemēram, kompānijā ir iestatījumi ar 2020. gadu. Sistēma veidos nākamus datus ar 2021.gadu, jo 2021.gads ir nākamais pēc kārtas. Bet sistēma neizveidos 2022.gada datus no 2020.gada, izlaižot 2021.gadu.

  • Slēgšanu

Atjaunojot slēgšanu ar jaunu datumu, ieraksts iestatījumā Slēgšana atjaunosies un ievietos jaunu vērtību (aizvietojos jau eksistējošo ierakstu).

NB! Apkalpošana uz pašlaik strādā moduļos Finanses, Sistēma, Realizācija, Piegādātāji, Pamatlīdzekļi, Algas, Personāls, Avansa norēķini

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. maijs 2024

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. maijs 2024

Vienkārša, droša un ērta datu… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. aprīlis 2024

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu… Lasīt tālāk