Ātrā meklēšana!

Kā automātiski atjaunot Sēriju numurus, Finanšu gadu un Atskaišu periodus jaunā gada sākumā?Atjaunināts 18. janvāra 2023

Sākot ar versiju 8.5 2022-04-16-0339 ir pieejama Sistēmas apkalpošana, kura ļauj automātiski atjaunot vairākus iestatījumus vienai vai vairākām viena klienta kompānijām.

Apkalpošana darbojas (to var palaist) no jebkuras klienta kompānijas.

Sistēma > Rutīnas > Apkalpošana > Atjaunot iestatījumus kompānijās

Apkalpošana ļauj automātiski atjaunot jebkurā no norādītajām kompānijām (Visās, Noteiktās vai Izņemot/ Saraksts vienu vai vairākas, atdalot tās ar komatu):

  • Sēriju numurus
  • Atskaišu periodus
  • Finanšu gadu

NB! Galvenais nosacījums ir jebkurā no augstāk minētiem iestatījumiem jābūt savadītai vismaz vienai rindai. Uz tā parauga sistēma veidos jaunas rindas.

NB! Sistēma atkārtoti neveidos ierakstus par jau izveidotiem gadiem. Piemēram, ja sēriju numuru iestatījumā eksistē rindas 2022 gadam, palaižot apkalpošanu Atjaunot sēriju numuri Gads 2022, sistēma neveidos rindas dubultā.

NB! Sistēma neveidos jaunus ierakstus, ja kārtas secība būs izjaukta. Piemēram, kompānijā ir iestatījumi ar 2020. gadu. Sistēma veidos nākamus datus ar 2021.gadu, jo 2021.gads ir nākamais pēc kārtas. Bet sistēma neizveidos 2022.gada datus no 2020.gada, izlaižot 2021.gadu.

  • Slēgšanu

Atjaunojot slēgšanu ar jaunu datumu, ieraksts iestatījumā Slēgšana atjaunosies un ievietos jaunu vērtību (aizvietojos jau eksistējošo ierakstu).

NB! Apkalpošana uz pašlaik strādā moduļos Finanses, Sistēma, Realizācija, Piegādātāji, Pamatlīdzekļi, Algas, Personāls, Avansa norēķini

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus