Ātrā meklēšana!

Kā ievadīt saņemto maksājumu?Atjaunināts 08. maijs 2020

Saņemto maksājumu reģistrēšana ir tikpat svarīga kā Rēķinu izsniegšana. Lai nodrošinātu efektīvu parādu uzraudzību, Rēķinu un Saņemto maksājumu reģistri ir regulāri jāatjaunina. 

Lai ievadītu jaunu Saņemto maksājumu, dodies uz Realizācijas moduļa reģistru “Maksājumi”. Izvēlnē “Veidot” izvēlies “Jauns maksājums” vai arī izmanto taustiņu kombināciju Ctrl+N (Windows) vai “Command-N” (Mac).
Ir iespējams izvēlēties arī jau iepriekš ievadītu līdzīgu maksājumu un izvēlnē “Veidot” izvēlēties “Ieraksta Kopiju”.

Saņemtā maksājuma ievadīšana

Nr. – Saņemtā maksājuma numurs. Ar Ctrl+Enter kombināciju numuru sērijas sarakstā izvēlies nākamo numuru. Saglabājot saņemto maksājumu, programma piešķir numuru automātiski.

Datums – datums, uz kura pamata no Saņemtā maksājuma tiek sastādīts grāmatojums.

Atsauksme – šo lauku var izmantot, ja vēlies saņemtos maksājumus atšķirt pēc kaut kā cita nekā Maksājuma numura (piemēram, pēc bankas references numura).

References numurs ir redzams arī logā “Maksājumi: Pārskats “, kas ļauj meklēt Saņemtos maksājumus pēc Atsauksmes. Tāpat atbilstoši Atsauksmei ir iespējams veidot atskaiti “Maksājumu žurnāls”. Atsauksme tiek atspoguļota arī grāmatojumā, kas sastādīts no maksājuma.

Samaksas veids – lai izvēlētos, izmanto Ctrl+Enter kombināciju. Samaksas veids nosaka, no kura konta Saņemtā maksājuma summa tiks debetēta.

Vienā maksājumu ierakstā var ievadīt dažādu Klientu maksājumus par dažādiem Rēķiniem. Ir iespējams izmantot arī dažādus Samaksas veidus: katrai rindai ir iespējams norādīt savu Samaksas veidu, ja tā atšķiras no galvenē norādītās.

Rēķina nr. – ar Ctrl+Enter izvēlies no neapmaksāto rēķinu saraksta tā rēķina Nr., kuru klients ir apmaksājis.

Ievadot Rēķina Nr., automātiski tiek ievadīta “Saņemtā summa”. Ja klients ir samaksājis mazāk, tad veic izmaiņas kolonnā “Saņemts”.
Ja summa ir pareiza, tad apstiprini maksājumu.

 

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus