Ātrā meklēšana!

KĀ IEVADĪT JAUNU MAKSĀJUMU UZDEVUMU?Atjaunināts 08. maijs 2020

Līdz ar maksājuma veikšanu tu vari fiksēt, ka esi samaksājis piegādātājam par piegādāja rēķinu. Ir 4 veidi, kā sastādīt maksājumus:

a) Manuāli. Modulis Piegādātāji – Reģistri – Maksājumu uzdevumi. Atver maksājumu uzdevumu sarakstu (pārskata logu) un izvēlnē “Veidot” atlasi “Jauns maks.uzd.”. 

b) Ar apkalpošanas funkciju. Modulis Piegādātāji– Reģistri – Maksājumi. Atver maksājumu uzdevumu sarakstu (pārskata logu) un izvēlnē “Veidot” atlasi “Maksājuma ieteikumi”. Atvērsies specifikācijas logs, kurā varēsi norādīt, uz kādiem nosacījumiem programma sastādīs gatavus Maksājumu uzdevumu ierakstus. 

c) No atskaites Neapmaksāto rēķinu žurnāls (no versijas 8.5). Modulī Piegādātāji rēķini, atskaitē Neapmaksāto rēķinu žurnāls redzēsi opciju kā zilu saiti Maksājums ” katrā rēķina rindā. Noklikšķinot uz tā, tiks atvērts jauns maksājuma uzdevuma logs, kas jau ir aizpildīts ar informāciju par piegādātāja rēķinu.

d) No rēķina ieraksta (no versijas 8.5). Modulis Piegādātāji – Reģistri – Ienākošie rēķini. Atver piegādātāja rēķinu uz ekrāna un izvēlnē “Veidot” atlasi “Maksājumu”.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus