Ātrā meklēšana!

Kā izmantot Costpocket aplikāciju?Atjaunināts 06. aprīlis 2021

  1. Costpocket aplikāciju ir iespējams lejuplādēt telefonā caur Google Play vai Appstore, lai reģistrētos aplikācijā būs nepieciešams, vārds uzvārds, bankas konts un ID.
  2. Costpocket aplikācijai ir 2 izmantošanas iespējas:
    1. pirmā iespēja – atsevišķi nofotografējot un ievadot informāciju par kādu dokumentu (čeku/rēķinu)  un nosūtīt to atsevišķi uz mūsu sistēmu, kā rezultātā šie dokumenti tiks nosūtīti uz moduli Piegādātāji > reģistru Ienākošie e-rēķini;
    2. otrā iespēja –  sagatavot aplikācijā avansu norēķinu atskaiti, kurā pievieno rēķinu vai čeku grupu un šo atskaiti nosūta uz programmu. Šī atskaite parādīsies modulī Avansu norēķini > reģistrā Avansu norēķini.
  3. Modulī Piegādātāji > Ienākošie e-rēķini, šeit var atrast visus atsevišķi iesūtītos dokumentus no Costpocket. Ja noteiktais piegādātājs ir ievadīts sistēmā, tad info sadaļā automātiski parādīsies piegadātāja nr. un piegādātāja PVN reģ.nr.
  4. Ienākošo rēķinu vai Avansa norēķinu veido no izvēlnes “Veidot” un visa informācija, kas ir norādīta e-rēķinā, tiks pievienota izveidotajam dokumentam, turklāt Ienākošajam rēķinam vai Avansa norēķinam pielikumā automātiski tiks pievienots skanētais dokuments.
  5. Pēc Ienākošā rēķina vai Avansa norēķina ieraksta izveidošanas, Ienākošā e-rēķina ierakstam, tiks pievienots izveidotais dokuments.
  6. Ienākošo e-rēķinu pārskata logā ir uzreiz redzams vai ir izveidots ienākošais rēķins vai avansa norēķins (ja ir norādīts rēķina nr. un atzīme Gr.)  vai šis dokuments vēl nav apstrādāts.
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus