Ātrā meklēšana!

Kā izveidot Pamatlīdzekļi no Ienākoša rēķina?Atjaunināts 04. jūlija 2023

Ir divi veidi, kā izveidot jaunu Pamatlīdzekļa ierakstu no Ienākoša rēķina.

1. Veids

1.1. Modulī Pamatlīdzekļi > Iestatījumi > Kontējumu sastādīšana pamatlīdzekļiem > atzīmēt “Pieprasīt P/L Nr. ienākošajā rēķinā”

1.2. Modulī Piegādātāji > Reģistri > Ienākošie rēķini > Veidot jaunu ierakstu

1.3. Saglābjot ierakstu sistēma parādīs paziņojumu Obligāti jāaizpilda un novirzīs uz sadaļas E laukiem “P/L Nr.” un “P/L grāmatošanas tips”, ko nepieciešams aizpildīt.

– P/L numuru jāieraksta manuāli. Uzmanīgi, lai tas neatkārtotu jau eksistējošo P/L numuru Pamatlīdzekļu reģistrā.

– P/L grāmatošanas tips – jāizvēlas no saraksta “Jauns P/L” (sarakstu var atvērt nospiežot uz lupas vai izmantojot taustiņu kombināciju Ctrl+Enter)

1.4. Tikai pēc soļa 1.3 sistēma atļaus saglabāt ienākošā rēķina ierakstu. Un tagad var arī šo ierakstu Grāmatot, atzīmējot “Gr.”.

1.5. Tiklīdz Ienākošā rēķina ieraksts tiks grāmatots, Pamatlīdzekļu modulī > reģistrā Pamatlīdzekļi parādīsies jauns P/L ieraksts ar numuru, kuru jūs norādījāt Ienākošā rēķina sadaļā E “P/L Nr.”.

Pamatlīdzekļu kartīti noteikti vajadzēs papildināt ar pārējo informāciju, bet pamatdati no Ienākošā rēķina būs jau aizpildīti. Kā arī Saites logā būs sistēmas saite uz Ienākošo rēķinu.

NB! Gadījumā, ja jūs kāda iemesla dēļ, piemēram, Ienākošā rēķina labošanai, veiksiet rēķina atgrāmatošanu, sistēma jums neļaus saglabāt/iegrāmatot šo Ienākošo rēķinu atkārtoti ar to pašu P/L numuru, kas bija norādīts iepriekš ar tipu “P/L jauns”. Lai iegrāmatotu Ienākošo rēķinu ar to pašu P/L numuru, jums sākumā būs jāizdzēš P/L ierakstu Pamatlīdzekļu modulī reģistrā Pamatlīdzekļi un tad no jauna jānorāda P/L numuru Ienākošajā rēķinā sadaļā E laukā “P/L nr.”.

2. Veids.

2.1. Modulī Pamatlīdzekļi > Iestatījumi > Kontējumu sastādīšana pamatlīdzekļiem neatzīmēt “Pieprasīt P/L Nr. ienākošajā rēķinā”.

2.2. Modulī Piegādātāji > Reģistri > Ienākošie rēķini > Veidot jaunu ierakstu > Saglabāt

2.3. Ienākošā rēķina ierakstā > izvēlne “Veidot” > “Pamatlīdzekli”

2.4. Sistēma izveidos P/L ierakstu, kuru saglabājot, tas parādīsies Pamatlīdzekļa moduļa reģistrā Pamatlīdzekļi.

Ierakstam tiks piešķirts kārtas numurs, kad tas tiks saglabāts, vai jūs varat norādīt citu numuru manuāli pirms ieraksta saglabāšanas.

Tāpat kā 1.veidā vajadzēs papildināt P/L ieraksta kartīti.

Veidojot Pamatlīdzekļa ierakstu šādā veidā, Ienākošais rēķins un Pamatlīdzekļa kartītes ieraksts netiek savienoti kopā.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus