Ātrā meklēšana!

Kā izveidot atgādinājumu par neapmaksātu rēķinu?Atjaunināts 08. maijs 2020

Ja klients nav samaksājis rēķinu norādītajā termiņā, tad rodas nepieciešamība nosūtīt klientam atgādinājumu jeb paziņojumu par neapmaksāto rēķinu. Atlikuma paziņojums ietver sarakstu ar visiem neapmaksātajiem rēķiniem, Atgādinājumi tiek drukāti par katru rēķinu uz atsevišķas lapas. Tas ir nepieciešams gadījumā, ja pie dažādiem rēķiniem ir jāpievieno teksts ar atšķirīgu saturu.

Lai klientam būtu iespējams nosūtīt Atgādinājumu, klienta kartiņā Nosacījumu sadaļā ir jāatzīmē izvēle “Atgādinājumi”. Ja šāda atzīme ir izdarīta tāda klienta kartē, kuram ir rēķini, par kuriem nevēlies nosūtīt paziņojumu, tad uz konkrētā rēķina atzīmē izvēli “Bez atgādinājuma“.

Lai izdrukātu Paziņojumu, dodies uz Realizācijas moduli – Dokumenti – “Atgādinājums”. Specifikācijas loga izvēles:

Rēķini – Ctrl+Enter taustiņu kombinācija atver nesamaksātos apstiprinātos Rēķinus. Ja nepieciešams, norādi Rēķina numuru vai numuru diapazonu, par kuriem vēlies veidot Atgādinājumu. Atgādinājums netiek izveidots par tiem Rēķiniem, kuru samaksas termiņš vēl nav pienācis.
Klients – Ctrl+Enter taustiņu kombinācija atver Kontaktu reģistru. Ja nepieciešams, ievadi šeit tā Klienta numuru, kuram vēlies sagatavot Atgādinājumu.
Klase – Ctrl+Enter taustiņu kombinācija atver Klientu klašu iestatījumu. Ja vēlies izveidot Atgādinājumus Klientiem, kuri pieder noteiktai Klasei, tad norādi šo Klasi šeit.
Mainīt paziņojuma līmeni – Katram Rēķinam ir kods (Atgādinājuma līmenis), kas norāda, cik reizes par konkrēto rēķinu ir izveidoti Atgādinājumi. Atzīmē šo izvēli, ja vēlies, lai, drukājot Atgādinājumu, tiktu mainīts Paziņojuma līmenis.

Par attiecīgo Rēķinu izdrukātais Atgādinājums ietver vienu no trim ziņām ar atšķirīgu stingrības pakāpi atbilstoši jau izsniegto Paziņojumu skaitam. Šīs ziņas tiek ievadītas “Atgādinājuma tekstu” iestatījumā (Realizācijas modulī). Piemēram, ja rēķina Atgādinājuma līmenis ir 2, tad tiek ņemta ziņa, kas ierakstīta iestatījumu laukā “Atgādinājums 2” utt. Ja esi atzīmējis izvēli “Mainīt paziņojuma līmeni”, tad dotā piemēra gadījumā pirms Atgādinājuma drukāšanas Atgādinājuma līmenis tiek pacelts uz 3, un tiek ņemta ziņa, kas ierakstīta iestatījumu laukā “Atgādinājums 3”.
Kad rēķins sākotnēji tiek apstiprināts, tad Atgādinājuma līmeņa lauks parasti ir tukšs. Atgādinājums, kas sastādīts par šādu rēķinu, nekādu ziņu nesatur. Ja ir atzīmēta izvēle “Mainīt Atgādinājuma līmeni”, tad Atgādinājuma līmenis tiek pacelts uz 1, un, izdrukājot Atgādinājumu, tiek izmantota pirmā ziņa.

Nesamaksāts ilgāk kā – ja šeit tiek ievadīts kāds dienu skaits, tad Atgādinājumus ir iespējams izveidot tikai tiem rēķiniem, kuru gadījumā termiņš ir pārsniegts par vairāk dienām nekā šeit norādīts.
Pašreizējais Atgādinājuma līmenis – šeit ievadi Atgādinājuma līmeni, ja vēlies, lai Atgādinājumi tiktu sastādīti tikai rēķiniem ar noteiktu Atgādinājuma līmeni.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus