Ātrā meklēšana!

Iestatījumi e-pasta vēstuļu sūtīšanai tieši no programmasAtjaunināts 01. jūnija 2023

No programmas ir iespējams nosūtīt e-pasta vēstules atsevišķu vēstuļu veidā, kā arī rēķinus un piedāvājumus. Iebūvētā e-pastu sūtīšanas funkcija darbojas kā tā sauktā e-pasta klienta programma. Izmantojot “Excellent” mākoņpakalpojumu, pēc iestatījumu veikšanas e-pasta vēstules tiek sūtītas caur “Excellent” SMTP serveri, nevis caur uzņēmuma SMTP serveri.

Priekšnosacījumi e-pastu sūtīšanai tieši no programmas:

– Standard Books konfigurācijā ir jābūt redzamam modulim CRM un E-pasts un konferences (Standard ERP konfigurācijā ir jābūt redzamam modulim Ārējais e-pasts un E-pasts un konferences). Ja šie moduļi nav redzami, tad vērsies pie mūsu konsultanta, rakstot uz e-pasta adresi info@excellent.lv.
– Ja tiek izmantots uzņēmuma serveris, nevis mākoņpakalpojums, tad uzņēmuma administratoram servera datorā ir jāiestata norādītā SMTP porta tiesības sūtīt pieprasījumus. “Excellent” mākoņpakalpojuma lietotājiem šos iestatījumus automātiski ir veicis “Excellent” administrators.

Pārbaudi svarīgākos iestatījumus:

Iestatījumus ir iespējams veikt arī savā darbavietā klienta programmā.

1. Modulis E-pasts un konferences > Iestatījumi > E-pasta SMTP serveri. Svarīgie lauki: “SMTP adrese” un “Ports”. Ja izmantojat savu servera datoru, tad pareizos datus varat uzzināt no sava uzņēmuma IT atbalsta personas.

Ja izmantojat ”Excellent” mākoņpakalpojumu, tad kā SMTP adresi norādiet: smtp2.excellent.ee, atzīmējiet Portu 587 
“Lietotāju” un “Paroli” aizpildiet tikai tad, ja to pieprasa e-pasta pakalpojuma sniedzējs.

2. Personām ir jābūt izveidotai Pastkastei. Pārbaudiet, vai galvenajā logā atveras Pasta kastītes ikona.

3. Personas kartiņā (modulī Sistēma > Reģistri > Personas) ir jābūt norādītai e-pasta adresei. Ja esi iestatījis arī Globālo lietotāju (modulī Tehniskie parametri), tad norādiet e-pasta adresi arī šajā kartiņā.

4. Modulis E-pasts un konferences > Iestatījumi > Pastkastes pārlūks. Personas pastkastes ieraksta sadaļā “Identifikators” ir jābūt aizpildītam laukam “Ār. e-pasta adr.”.

5. Modulis E-pasts un konferences > Iestatījumi > Pasta un konferenču parametri. Jāatzīmē ar ķeksīti “Slēgt un nosūtīt e-pastu automātiski”.

6. Modulis E-pasts un konferences > Iestatījumi > Vārtejas parametri. Jāatzīmē izvēle “Aktivizēt” un jānorāda pieprasījumu intervāls sekundēs (piemēram, 360).

7. Pēc iestatījumu veikšanas ir jāveic servera programmas un servera datora restartēšana.

8. E-pasta tīmekļa pakalpojuma sniedzēja DNS serverī ir jāveic papildinājumi, kas ļautu nosūtīt e-pastus uz vēlamo serveri.

E-pastu sūtīšana:

Sūtot e-pastu tieši no programmas, atzīmējite e-pasta galvenē ar ķeksīti “Nosūtīts” un Saglabājite. E-pasta nosūtīšanas pašreizējo stāvokli ir iespējams apskatīt, atverot e-pasta logu un izvēloties darbību “Zobrata” izvēlnē “Vēsture”.

NB! Mēs iesakām (piemēram, 1x mēnesī vai 1x ceturksnī) pārbaudīt, vai e-pasta vēstules ir izsūtītas un nav palikušas gaidām rindā (modulis E-pasts un konferences > Reģistrs > E-pasta rinda). E-pasti var palikt neizsūtīti, ja adresāta e-pasta adrese ir ievadīta nepareizi vai ja e-pasta izsūtīšanas brīdī programmā e-pasta iestatījumi ir aizpildīti nepareizi.

Lasiet vairāk par piedāvājumaklienta pasūtījuma un rēķina nosūtīšanu pa e-pastu.

Kā jāaizpilda standarta tekstu reģistrs?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus