Ātrā meklēšana!

Kā var izdzēst ierakstus vai dokumentus?Atjaunināts 25. augusta 2023

Ir pieejamas divas funkcijas ierakstu atcelšanai – dzēšana un izsvītrošana.

Ierakstu vai dokumentu dzēšana ir iespējama tikai tad, ja ieraksts nav vēl izmantots.

Lai izdzēstu ierakstu, tas ir jāatver un “Ieraksta” izvēlnē ir jāizvēlas Dzēst. Ierakstus, ar kuriem jau ir veiktas darbības (piem. Grāmatot, Apstiprināt), izdzēst nevar.

NB! Pēc kartītes dzēšanas to vairs nevar atjaunot!

Šo funkciju var izmantot Rēķina vai Maksājuma uzdevuma ierakstu logā (Ieraksts > Izsvītrot), kad nepieciešams izņemt Rēķinu no Realizācijas moduļa vai Maksājumu no Piegādātāju moduļa. Jebkurš saistītais grāmatojums tiks noņemts arī no moduļa Finanses. Kā parādīts tālāk, izsvītroto rēķinu var viegli atšķirt, jo pār visiem laukiem ir novilktas sarkanas līnijas.

Tādā pašā veidā varat anulēt Aktivitātes, Maksājumus, Avansa norēķinus un Kases grāmatas ierakstus.

Realizācijas rēķinu gadījumā šī funkcija ir paredzēta lietošanai situācijās, kad rēķinu numuri ir iepriekš noteikti un ja nav vēlams izveidot Kredītrēķinu.

Ja rēķins ir saistīts ar Noliktavu, to nevar izsvītrot. Šādos apstākļos jums ir jāizveido Kredītrēķins un jāsaņem preces atpakaļ Noliktavā, izmantojot Preču saņemšanas. vai Atgriezto preču reģistru.

Aktivitāšu gadījumā, kad darbība ir atzīmēta kā “Pabeigta” un saglabāta, laukus “Uzdevuma tips” un “Privāti”, sākuma un beigu datumus, laikus un kalendāra opcijas nevar mainīt. Ja saprotat, ka pabeigtā darbība satur kļūdu, atveriet to un izvēlnē “Ieraksts” izvēlieties “Izsvītrot”. Pār visiem laukiem tiks novilktas sarkanas līnijas, un darbība tiks noņemta no Kalendāra, Uzdevumiem un visiem pārskatiem. 

Izsvītrošanas funkcija var būt ērta, ja vēlaties atsaukt/atcelt noteiktus ierakstus. Svītrot grāmatojumus, izveidotus no apakšsistēmas ierakstiem (piem., no Rēķina, Ienākošā rēķina, Maksājuma, Maksājuma uzdevuma) nav korekti. Jālabo pašu apakšsistēmas ierakstu, ko var izsvītrot. Grāmatojumu labošanai ir piemēroti citi nosacījumi.
Izsvītrošana palīdz anulēt apstiprināto ierakstu bez speciālas labošanas / kreditēšanas. Pie tam saglabājot pašu ierakstu programmā, bet neatspoguļojot to atskaitēs.

 

Lasiet vēl:
Izveidoju kredītrēķinu un to iegrāmatoju. Vēlāk atklāju kredītrēķinā kļūdu. Kā to var izlabot?
Kā izlabot jau iegrāmatotu Ienākošo rēķinu?
Kā ierakstiem var izdzēst un pievienot rindas?
Kā var izdzēst vecu artikulu?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus