Ātrā meklēšana!

Kādam nolūkam var izmantot Navigācijas centrā esošās ikonas “Kalendārs”, “Pasts”, “Uzdevumi”, “Konferences”, “BI”?Atjaunināts 07. jūlija 2023

Kalendārs
Kalendārā tiek reģistrēts darbinieku darba laiks un tiek analizēts, kā viņi savu laiku izmanto. Darbinieki var apskatīt viens otra kalendārus, kuru grafiskais attēlojums sniedz labu pārskatu par laiku, kas vēl nav rezervēts, kā arī sniedz iespēju vienkāršā veidā pievienot jaunus darba uzdevumus. Par kalendārā reģistrētajām darbībām ir iespējams veidot dažādas atskaites (piemēram, Darbinieka kalendārs, Darbinieku laika statistika), kas ir lieliski palīgrīki laika plānošanai un analīzei. Kalendāra funkcija tiek aktivizēta kopā ar CRM moduli.

Pasts
No pastkastes ir iespējams nosūtīt vēstules/e-pastus citiem sava uzņēmuma lietotājiem, kā arī izlasīt saņemtās vēstules. Lai varētu nosūtīt vēstules klientiem, ir jāveic iestatījumi modulī E-pasts un konferences, kas tiek aktivizēts kopā ar CRM moduli (programmai Books) vai abonējot E-pasts un konferences moduli (programmai Standard ERP).

Uzdevumi
Uzdevumu sarakstā ir redzamas plānotās aktivitātes. Ar uzdevumiem tiek apzīmētas tādas īslaicīgas darbības kā telefona zvani, kas jāveic kādā noteiktā dienā. Lai atvērtu uzdevumu sarakstu, klikšķiniet uz navigācijas centrā esošās ikonas Uzdevumi. Funkcija tiek aktivizēta kopā ar CRM moduli.

Konferences
Ar Standard Books elektronisko konferenču palīdzību ir iespējams sazināties ar kolēģiem, klientiem, piegādātājiem un citām kontaktpersonām. Konferences ļauj dalīties ar informāciju un nodrošināt failu pieejamību citiem darbiniekiem. Katrai konferencei var izveidot apakškonferences gluži kā mapēm, kas atrodas uz datora cietā diska. Ir iespējams izveidot atsevišķas konferences, piemēram, mārketinga materiāliem, instrukcijām vai skenētiem dokumentiem. Visi konferencēs ievietotie faili drošības nolūkos tiek automātiski šifrēti. Konferences ir kā publiski pieejamas pastkastes, kuru saturs ir redzams visiem darbiniekiem (atkarībā no pieejas tiesībām). Kā izveidot jaunu konferenci lasiet ŠEIT.

BI – Izmantojot Standard Books iebūvēto biznesa inteliģences rīku flex.bi, varat sekot līdzi galvenajiem uzņēmuma darbības rādītājiem vienuviet. Vairāk lasiet ŠEIT.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus