Standard Books - Excellent> Palīdzības dienests> Kā sākt darbu> Darba virsmas izmantošana> Kādam nolūkam var izmantot Navigācijas centrā esošās ikonas “Kalendārs”, “Pasts”, “Uzdevumi”, “Konferences”, “BI”?

Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 02. jūlijs 2024

Kādam nolūkam var izmantot Navigācijas centrā esošās ikonas “Kalendārs”, “Pasts”, “Uzdevumi”, “Konferences”, “BI”?

Kalendārs
Kalendārā tiek reģistrēts darbinieku darba laiks un tiek analizēts, kā viņi savu laiku izmanto. Darbinieki var apskatīt viens otra kalendārus, kuru grafiskais attēlojums sniedz labu pārskatu par laiku, kas vēl nav rezervēts, kā arī sniedz iespēju vienkāršā veidā pievienot jaunus darba uzdevumus. Par kalendārā reģistrētajām darbībām ir iespējams veidot dažādas atskaites (piemēram, Darbinieka kalendārs, Darbinieku laika statistika), kas ir lieliski palīgrīki laika plānošanai un analīzei. Kalendāra funkcija tiek aktivizēta kopā ar CRM moduli.

Pasts
No pastkastes ir iespējams nosūtīt vēstules/e-pastus citiem sava uzņēmuma lietotājiem, kā arī izlasīt saņemtās vēstules. Lai varētu nosūtīt vēstules klientiem, ir jāveic iestatījumi modulī E-pasts un konferences, kas tiek aktivizēts kopā ar CRM moduli (programmai Books) vai abonējot E-pasts un konferences moduli (programmai Standard ERP).

Uzdevumi
Uzdevumu sarakstā ir redzamas plānotās aktivitātes. Ar uzdevumiem tiek apzīmētas tādas īslaicīgas darbības kā telefona zvani, kas jāveic kādā noteiktā dienā. Lai atvērtu uzdevumu sarakstu, klikšķiniet uz navigācijas centrā esošās ikonas Uzdevumi. Funkcija tiek aktivizēta kopā ar CRM moduli.

Konferences
Ar Standard Books elektronisko konferenču palīdzību ir iespējams sazināties ar kolēģiem, klientiem, piegādātājiem un citām kontaktpersonām. Konferences ļauj dalīties ar informāciju un nodrošināt failu pieejamību citiem darbiniekiem. Katrai konferencei var izveidot apakškonferences gluži kā mapēm, kas atrodas uz datora cietā diska. Ir iespējams izveidot atsevišķas konferences, piemēram, mārketinga materiāliem, instrukcijām vai skenētiem dokumentiem. Visi konferencēs ievietotie faili drošības nolūkos tiek automātiski šifrēti. Konferences ir kā publiski pieejamas pastkastes, kuru saturs ir redzams visiem darbiniekiem (atkarībā no pieejas tiesībām). Kā izveidot jaunu konferenci lasiet ŠEIT.

BI – Izmantojot Standard Books iebūvēto biznesa inteliģences rīku flex.bi, varat sekot līdzi galvenajiem uzņēmuma darbības rādītājiem vienuviet. Vairāk lasiet ŠEIT.

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. jūnijs 2024

Viens no galvenajiem finanšu direktora… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. jūnijs 2024

Bija saulaina diena, kad devos… Lasīt tālāk

Excellent Latvia – jūsu partneris digitalizācijas ceļā

30. maijs 2024

Excellent Latvia – jūsu partneris… Lasīt tālāk