Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 16. maijs 2024

Kā mainīt e-pasta satura tekstu, ja rēķinu nosūtu pa e-pastu?

Šādā situācijā var izmantot divas iespējas:
A) Iestatījumā Rēķina e-pasta parametri (modulis Realizācija).
Šis iestatījums ir paredzēts tikai realizācijas rēķiniem. Izmantojiet šo iestatījumu, ja vēlaties, lai vienāda satura teksts vienmēr būtu redzams visos realizācijas rēķinos. Detalizēts lietojums aprakstīts tālāk.

B) Iestatījumā E-pastu teksti (modulis E-pasts un konferences)
Piemēram, ja veidojat e-pastu par realizācijas rēķinu, tēmas rindiņa un pamatteksts tiek ņemti no iestatījuma E-pastu teksti, kur no saraksta ir izvēlēts “Rēķini” . Varat izvēlēties dažādu dokumentu e-pasta saturu. Šo iestatījumu varat izmantot arī pasūtījumiem, piedāvājumiem, neapmaksātajiem rēķiniem un citiem dokumentiem. Detalizēts lietojums aprakstīts tālāk.

Nosūtot rēķinu pa e-pastu, programma vispirms pārbauda iepriekš aprakstīto iestatījumu B, un, ja tas ir tukšs, tiek izmantots iestatījums A.


A) Iestatījuma “Rēķina e-pasta parametri” aizpildīšana:

Virsraksts – šeit ievadiet īsu tekstu, kas tiks kopēts katra rēķina pasta rindiņā Tēma/Virsraksts. Ņemiet vērā, ka tēmas rindiņai tiek automātiski pievienots vārds Rēķins un rēķina numurs.

Teksts sākumā — atlasiet Ctrl+Enter. Šeit iestatiet Standarta tekstu kodu (ņemts no CRM moduļa reģistra Standarta teksti). Teksts tiek ņemts no šīs standarta teksta kartītes un kopēts katra rēķina e-pasta ziņojuma sākumā, pirms tiek uzskaitītas rēķinā esošās preces.

Teksts beigās – nospiediet Ctrl+Enter. Šeit iestatiet standarta teksta kodu (ņemts no CRM moduļa reģistra Standarta teksti). Teksts tiek ņemts no šīs standarta teksta kartītes un kopēts katra rēķina e-pasta satura beigās pēc rēķinā esošo preču uzskaitīšanas. Šī teksta sākumā ieteicams pievienot tukšu rindiņu.

E-pasta sūtītājs – aizpildiet šo lauku tikai tad, ja vēlaties, lai no uzņēmuma sūtītie realizācijas rēķini izietu tikai no vienas konkrētas e-pasta adreses (piemēram: uzņēmuma vispārējās e-pasta adreses). Šis lauks ietekmē tikai realizācijas rēķinu nosūtīšanu.


B) E-pasta tekstu iestatījuma aizpildīšana
Izveidojiet jaunu ierakstu iestatījumā E-pastu teksti

Reģistrs
Izmantojiet Ctrl+Enter, lai atlasītu dokumentu, kuram tiks izmantots šis e-pasta teksts. Piemēram, pārdošanas rēķini, piedāvājumi, pasūtījumi, neapmaksātie rēķini utt. Katram dokumenta veidam var izveidot tikai vienu “E-pasta tekstu” ierakstu (piemēram: viens ieraksts Realizācijas rēķiniem, viens ieraksts Klientu pasūtījumiem u.c.).
Šajos ierakstos informācija tiek ņemta no laukiem “Virsraksts”, “Teksts sākumā” un “Teksts beigās” un tiek iekopēta katrā e-pastā, kuru sagatavojat no atlasītā dokumenta.

Virsraksts (vai e-pasta tēma)
Ievadiet īsu tekstu, kas tiek kopēts katra e-pasta tēmas rindiņā.
Atkarībā no dokumenta šeit pievienotajam tekstam var tikt automātiski pievienota papildus informācija. Piemēram, ja dokuments ir Realizācijas rēķins, tekstam automātiski tiek pievienots vārds Rēķins un rēķina numurs.

Teksts sākumā
Šeit ar taustiņu Ctrl+Enter izvēlieties Standarta teksta kodu (ņemts no reģistra Standarta teksti, modulis CRM). Ja atlases logs ir tukšs, tajā pašā logā varat izveidot jaunu standarta tekstu.
Šis kods ņem tekstu un kopē to katra e-pasta satura sākumā. Atkarībā no dokumenta un opcijas “Neievietot oriģinālā ieraksta detaļas e-pasta tekstā” teksts parādīsies pirms artikulu saraksta. Šī teksta beigās nav jāpievieno tukša rinda, programma to dara automātiski.
Vairāk par standarta tekstu izveidošanu lasiet ŠEIT.

Teksts beigās
Līdzīgi kā iepriekšējā darbībā, šeit iestatiet standarta teksta kodu. Šis kods ņem tekstu un kopē to katra e-pasta satura beigās.
Atkarībā no dokumenta un opcijas “Neievietot oriģinālā ieraksta detaļas e-pasta tekstā” teksts parādīsies aiz artikulu saraksta un pēc cita teksta (piemēram, apmaksas noteikumi).
Mēs iesakām šeit izmantotās standarta teksta kartītes pirmajā rindā ievadīt tikai atstarpi, lai starp tekstiem būtu piemērota atstarpe.

Ja kartītē Teksts sākumā vai Teksts beigās tiek izmantots HTML formāts (atzīmēta opcija “HTML”, tad opcija “HTML” tiek automātiski atzīmēta arī veidojamajā e-pastā.)
Vairāk par standarta tekstu izveidošanu lasiet ŠEIT.

“Neievietot oriģinālā ieraksta detaļas e-pasta tekstā” – Ja dokumentu nosūtāt pa e-pastu (piemēram, piedāvājumu, pasūtījumu, rēķinu u.c.), detalizēta dokumenta informācija tiek ievietota e-pasta saturā pēc noklusējuma. E-pastam tiek pievienota arī dokumenta PDF versija.
Atzīmējiet šo opciju, ja nevēlaties, lai dokumenta rindiņas (artikulu informācija) tiktu iekļautas e-pasta pamattekstā.

Valodas
Ja valodas kods nav norādīts, tiek izmantoti ieraksta galvenē norādītie noklusējuma teksti. Izmantojiet valodu kodus, ja vēlaties citu satura tekstu e-pastiem svešvalodās. Ja dokumentā, no kura veidojat e-pastu, ir aizpildīta valoda, programma iestatījumā “E-pasta teksts” meklē kartīti ar to pašu valodas rindiņu .
Ja vēlaties lietot dokumentus dažādās valodās, iestatījumu rindās varat atlasīt ar ctrl+enter valdas kodu. Laukā “Virsraksts” ierakstiet e-pasta tēmu attiecīgajā valodā. Trešajā un ceturtajā kolonnā izmantojiet taustiņu kombināciju Ctrl+Enter, lai atlasītu standarta teksta kodu ar tulkoto saturu attiecīgajā valodā.

Teksta tulkojuma valoda ir atkarīga no dokumentā izmantotā valodas koda (rēķins, piedāvājums utt.). Dažiem dokumentiem programma pārbauda valodas kodu no kontakta kartītes (piemēram, klienta vai bilances izrakstā).

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. maijs 2024

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. maijs 2024

Vienkārša, droša un ērta datu… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. aprīlis 2024

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu… Lasīt tālāk